SIPMA PS 1221 FARMA PLUS е модерна рулонна сламопреса с фиксирана камера, създадена за фермери, които търсят по-висока производителност и постоянни резултати.
Системата вериги + ролки осигурява отлична компресия и равномерно оформяне на балите.
Подходяща за:
✔ Сено
✔ Слама
✔ Силаж
✔ Електронен контрол на процеса
✔ По-добра ефективност
✔ Постоянно качество
✔ Автоматично смазване на веригите
✔ Групирани точки за обслужване
✔ Минимална поддръжка
✔ Механично заключване на камерата
✔ Равномерно балиране
✔ Плавна работа
✔ По-добра компресия (roll-chain система)
✔ Висока ефективност
✔ Ниска поддръжка
✔ Подходяща за по-големи стопанства
| Модел | PS 1221 FARMA PLUS |
| Ширина на подбирача | 2000 мм |
| Тип камера | Вериги + ролки |
| Брой ролки | 5 |
| Размер на камерата (ширина) | 1200 мм |
| Размер на камерата (диаметър) | 1200 мм |
| Заключване на камерата | Механично |
| Поддържащи колела | Стоманени |
| ВОМ | 540 об/мин |
| Необходима мощност | 50 kW (69 к.с.) |
| Кардан (PTO shaft) | Стандартно |
| Връзване с мрежа | Стандартно |
| Електронен контрол | Стандартно |
| Автоматично смазване на веригите | Стандартно |
| Групирани точки за смазване | Стандартно |
| Широки гуми 400/60-15.5 | Стандартно |
| Теглич Ø50 мм | Стандартно |
| Дължина | 3300 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Височина | 2200 мм |
| Тегло | 2150 кг |